Wyposażenie Hidrobox

FILTRY VERSA

Filtry VERSA łączą innowacyjną technologię z unikalnym designem.

Jest to kompaktowe, dyskretne oraz zaawansowane technologicznie urządzenie, które profesjonaliści nazywają prywatnym źródełkiem czystej wody.

VERSA jest systemem opartym na zjawisku odwróconej osmozy.

Odwrócona osmoza jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozyskiwania wysokiej jakości wody, wykorzystującą naturalne procesy, bez użycia żadnych chemikaliów.

Zasada działania systemu jest identyczna z procesami, które zachodzą w organizmie człowieka. Woda jest filtrowana poprzez zjawisko odwróconej osmozy. Pozwala ono uzyskać krystalicznie czystą wodę niezbędną dla równowagi naszego ciała, usuwając z niej wszystkie niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia.

Dzięki wodzie osmotycznej VERSA możemy cieszyć się źródłem czystej i zdrowej wody w zaciszu własnego domu. Zachowuje ona naturalny smak gotowanych potraw. Przygotowane na bazie krystalicznej wody napoje, kawy, herbaty oraz napary posiadają wyjątkowe walory smakowe.

Filtr VERSA pozwala zapomnieć raz na zawsze o zakupie, transporcie i przechowywaniu butelkowanej wody. Dzięki temu cała rodzina oszczędza swój czas i pieniądze.

Woda osmotyczna VERSA znajduje zastosowanie w całym gospodarstwie domowym. Zapewnia bezpieczeństwo dzieci i niemowląt, chroniąc przed spożyciem w w napojach i pokarmach niepożądanych substancji, takich jak bakterie, wirusy, azotany itp.

Korzystaj z zalet czystej wody podczas wszystkich czynności dnia codziennego, takich jak mycie zębów, przechowywanie soczewek kontaktowych, przygotowywanie kostek lodu, podlewanie kwiatów i roślin, pojenie zwierząt domowych, napełnianie akwarium lub żelazek i urządzeń parowych…

Ergonomiczna i kompaktowa konstrukcja sprawia, że Filtr VERSA jest produktem najwyższej jakości.


 

Zobacz także: Senna Classic

  Certyfikat Hidrobox

Hidrobox: Certyfikaty

Certyfikat Hidrobox 2
Certyfikat Hidrobox 3