FILTRY SALUD

Filtry SALUD zostały stworzone dla potrzeb nowoczesnego domu. Zaprojektowana tak, aby łączyć doskonałą wydajność w produkcji wody z odwróconej osmozy, inteligentną technologię oraz kompaktowy design. Te właściwości czynią filtr doskonale przystosowanym do użytkowania w nowoczesnym domu.

Filtr SALUD jest rezultatem ciężkiej pracy oraz wieloletniego doświadczenia w produkcji urządzeń odwróconej osmozy do użytku domowego. Najlepszy design, najlepsze materiały oraz najlepsza konfiguracja czynią to urządzenie jednym z najnowocześniejszych sprzętów na rynku.

Woda jest ważna dla Twojego ciała i zdrowia. W związku z tym powinna być wolna od szkodliwych substancji. SALUD usuwa praktycznie 100 % substancji takich jak mikroorganizmy, metale ciężkie, pestycydy itp. Zapewnia to czego potrzebujesz : autentycznie czystą oraz wysokiej jakości wodę.

Odwrócona osmoza jest najskuteczniejszą metodą oczyszczania wody. Filtry SALUD zawierają najdoskonalsze rozwiązania technologiczne, a wbudowany zasobnik dostarcza zawsze 100 % czystą wodę.

Woda z odwróconej osmozy jest doskonała nie tylko do picia, ale także do gotowania, ponieważ pozwala żywności zachować wszystkie właściwości odżywcze, a także walory smakowe. Przygotowuj na wodzie pochodzącej z Senna SALUD potrawy oraz zupy, myj w niej warzywa oraz owoce i poznaj nowy wymiar swojej kuchni.

Picie wody powinno być proste! Butelki i pojemniki są ciężkie oraz zabierają dużo miejsca. Rozwiązaniem jest montaż Senna Classic. Uzyskasz zdrową wodę dla Twojego domu, oszczędności oraz wygodę.

Otwórz dom na nowy, łatwiejszy oraz zdrowszy styl życia.


 

Zobacz także: Filtry Gutzzi

  Certyfikat Senna Classic

Senna Classic: wyposażenie

Senna

Filtr Senna Classic: certyfikaty

Certyfikat Senna 2
Certyfikat Senna 3