Gutzzi

FILTRY GUTZZI

Filtry Gutzzi to prawdziwe dzieło sztuki w dziedzinie filtracji wody. Najlepszy sposób na pozyskanie czystej wody w Twoim domu!

Filtr Gutzzi stanowi rezultat badań oraz projektów opracowanych przez wielki zespół multidyscyplinarny, w którym brali udział biologowie, inżynierowie, projektanci, a także użytkownicy prywatni. Stworzyliśmy kompaktowy, nowoczesny, łatwy w użytkowaniu oraz niezwykle trwały sprzęt. Tak wygląda nasza filozofia dotycząca powstania urządzenia tak ważnego jak system do produkcji wody osmotycznej Gutzzi.

Spożywanie czystej wody to przyjemność i zaspokajanie potrzeb organizmu. Ciało dorosłego człowieka składa się w 60 % z wody, natomiast ciało dziecka w 80 %. Spożywanie wody z Twojego własnego domowego źródełka, które stanowi Filtr Gutzzi, dostarcza organizmowi czystej i zbilansowanej wody.

Nawilżanie organizmu w łatwy i wygodny sposób, spożywanie przez dzieci i dorosłych bezpiecznej wody najwyższej jakości to zadanie, dla którego zostały stworzone Filtry Gutzzi.

Woda wolna od osadów wapiennych jest idealna do produkcji kostek lodu, a także charakteryzuje się doskonałym smakiem i zapachem.

Krystalicznie czysta oraz pozbawiona osadów woda w Twoim domu jest niezwykle pomocna podczas mycia warzyw i owoców oraz w konserwacji urządzeń parowych. Gutzzi dostarcza wodę oczyszczoną z osadów kamiennych, która jest doskonała do podlewania roślin ozdobnych.

Jakość wody jest ogromnie istotna w Twojej kuchni. Gotowanie na bazie czystej wody nadaje potrawom oryginalny smak oraz zapewnia łatwiejsze i szybsze przygotowywanie posiłków. Dzięki Gutzzi makarony, kasze, warzywa i owoce stają się wyśmienitymi potrawami.

W wyniku gotowania zwykła woda kranowa może negatywnie wpływać na smak przygotowanej kawy, herbaty i naparów. Korzystanie z wody oczyszczonej z pomocą urządzenia Gutzzi stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów.


 

Zobacz także: Filtry Zip

  Filtr Gutzzi

Gutzzi: Wyposażenie

Filtry Gutzzi

Filtr Gutzzi: Certyfikaty

Certyfikat gutzzi 2
Certyfikat gutzzi 3