ZIP filtry

FILTRY ZIP

Filtry Zip – rewolucyjny, przenośny system służący do pozyskiwania czystej i bezpiecznej wody na potrzeby Twojego domu czy miejsca pracy.

Zip jest systemem opartym na zjawisku odwróconej osmozy.

Odwrócona osmoza jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozyskiwania wysokiej jakości wody, wykorzystującą naturalne procesy, bez użycia żadnych chemikaliów.

Zasada działania systemu jest identyczna z procesami, które zachodzą w organizmie człowieka. Woda jest filtrowana poprzez zjawisko odwróconej osmozy. Pozwala ono uzyskać krystalicznie czystą wodę niezbędną dla równowagi naszego ciała, usuwając z niej wszystkie niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia.

Dzięki urządzeniu jak filtr Zip możemy cieszyć się źródłem czystej i zdrowej wody w zaciszu własnego domu lub w warunkach biurowych. Zachowuje ona naturalny smak napojów. Przygotowane na bazie krystalicznej wody kawy, herbaty oraz napary posiadają wyjątkowe walory smakowe.

Filtry Zip nie wymagają instalacji oraz wykonywania podłączenia na stałe.

Dlatego doskonale sprawdzi się tam, gdzie trwała instalacja systemu uzdatniania wody nie byłaby możliwa.

Jest to najnowocześniejszy przenośny system służący do produkcji czystej i zdrowej wody praktycznie w każdych warunkach. Filtr Zip może być z łatwością przenoszone i użytkowane w domu, w biurze, a nawet podczas wakacyjnego wyjazdu. Zip można podłączyć nawet do zapalniczki samochodowej !

Ergonomiczna i kompaktowa konstrukcja, a także intuicyjna obsługa sprawia, że Zip jest wyjątkowym urządzeniem sprawdzającym się w każdej sytuacji.


 

Zobacz także: Filtry Puricom

  Certyfikat Zip

Zip: Wyposażenie

Filtry Zip

Filtr Zip: Certyfikaty

Certyfikat zip 2
Certyfikat zip 3